Polish (PL)

Zaproszenie na seminarium

 

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad ma przyjemność zaprosić Państwa na bezpłatne seminarium pt. „Budowa Krajowego Punktu Dostępowego do informacji o warunkach ruchu”.

 

Seminarium odbędzie się w dniu: 03.03.2015 r.w Ośrodku Sportu i Rekreacji Dzielnicy Śródmieście ul. Polna 7a w Warszawie. Zaproszenie wraz ze szczegółowym programem szkolenia jak również formularz zgłoszeniowy przesyłamy w załączeniu.Uprzejmie prosimy o zgłoszenie uczestnictwa w szkoleniu poprzez załączony formularz zgłoszeniowy na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Zwracamy jednocześnie uwagę, iż liczba miejsc dla uczestników szkolenia jest ograniczona, o możliwości uczestnictwa decydować może zatem kolejność przesyłanych zgłoszeń.

 

W przypadku dodatkowych pytań, prosimy o kontakt z przedstawicielem działającego w imieniu GDDKiA organizatora seminarium: Centrum Kształcenia Ustawicznego w Inżynierii Komunikacyjnej IKKU Sp. z o.o.; osoba kontaktowa: Pan Jarosław Nowacki, tel. 22 825 94 79, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.